Den | Přístav / program | Připlutí | Odplutí |
---|---|---|---|
1. den | Amsterdam (Nizozemí) | - | 18:00 |
2. den | na moři | ||
3. den | Edinburgh (Velká Británie) | 01:30 | - |
4. den | Edinburgh (Velká Británie) | - | 22:00 |
5. den | Invergordon (Velká Británie) | 14:00 | - |
6. den | Invergordon (Velká Británie) | - | 17:00 |
7. den | Lerwick (Velká Británie) | 08:00 | 22:00 |
8. den | KIRKWALL (Velká Británie) | 08:00 | 20:00 |
9. den | STORNOWAY (ISLE LEWIS) (Velká Británie) | 08:00 | 20:00 |
10. den | ULLAPOOL (Velká Británie) | 08:00 | 18:00 |
11. den | OBAN (Velká Británie) | 08:00 | 18:00 |
12. den | Greenock (Velká Británie) | 08:00 | 17:00 |
13. den | Dublin (Irsko) | 06:00 | - |