Jste zde:
Hlavní stránka

Blog

Sardinie "Karibik Středomoří"

Pláže Sardinie se poprávu řadí k nejkrásnějším ve Středomoří. Moře se zde barví do všech odstínů modré a zelené barvy a ve slunečních paprscích pableskuje jako smaragdové. Proto se Sardinii odedávna přezdívá "smaragdový ostrov". V pohádkových zátokách zátokách Sardinie si můžete připadat jako v Karibiku.

Skryté pláže jsou nejlépe dosažitelné na jachtě. Počet přístavů, kde si můžete pronajmout plachetnici nebo motorovou jachtu, na Sardinii stále přibývá.

italy, cala gonone, air, sardinie

Chcete-li strávit dovolenou bez starostí, zvolte právě okružní plavbu. Standard plné penze je obvykle naprostým minimem, které je součástí všech typů plaveb, včetně těch akčních. Na palubě najdete desítky různých barů a restaurací, které nabízí vysoký standard kvality.

Nápoje v ceně

V ceně všech plaveb většinou bývají tyto nápoje: káva, čaj, voda a džusy. Tyto nápoje jsou Vám k dispozici po celý den jednak v nápojových automatech, případně také ve vybraných restauracích. Alkoholické nápoje v barech a většině restaurací ovšem v ceně zahrnuty nejsou.

Nádherné a velmi oblíbené Baleárské souostroví spadá pod Španělsko a nachází se v západním Středomoří. Tvoří jej ostrovy samotných Baleár, z nichž nejznámější jsou právě Mallorca, Menorca, Cabrera či další, a také Pityuzy s nejznámějšími ostrovy Ibiza, Formentera a dalšími menšími ostrůvky.

Pro výletní lodě jsou Baleáry velmi praktickou a oblíbenou zastávkou. Velké výletní lodě kotví obvykle v zátoce Bahia v přístavu Palma de Mallorca.