Hlavní stránka

Novinky

Chcete-li strávit dovolenou bez starostí, zvolte právě okružní plavbu. Standard plné penze je obvykle naprostým minimem, které je součástí všech typů plaveb, včetně těch akčních. Na palubě najdete desítky různých barů a restaurací, které nabízí vysoký standard kvality.

Nápoje v ceně

V ceně všech plaveb většinou bývají tyto nápoje: káva, čaj, voda a džusy. Tyto nápoje jsou Vám k dispozici po celý den jednak v nápojových automatech, případně také ve vybraných restauracích. Alkoholické nápoje v barech a většině restaurací ovšem v ceně zahrnuty nejsou.

Středomoří, kolébka starých civilizací, oblast s nepřeberným množstvím historických a kulturních památek... Díky své dostupnosti a stálému počasí je Středomoří pro většinu Evropanů nejoblíbenějším cílem okružních plaveb. Mnohé z okruhů se dotýkají nejen evropských, ale i asijských a afrických břehů a též pobřeží Atlantiku a Černého moře. Obdivovat můžete nejen přírodní nádheru mořského pobřeží, ale i množství antických a byzantských památek.

Nádherné a velmi oblíbené Baleárské souostroví spadá pod Španělsko a nachází se v západním Středomoří. Tvoří jej ostrovy samotných Baleár, z nichž nejznámější jsou právě Mallorca, Menorca, Cabrera či další, a také Pityuzy s nejznámějšími ostrovy Ibiza, Formentera a dalšími menšími ostrůvky.

Pro výletní lodě jsou Baleáry velmi praktickou a oblíbenou zastávkou. Velké výletní lodě kotví obvykle v zátoce Bahia v přístavu Palma de Mallorca.